Öğrenci Servisleri

Okulumuz öğrenci servis taşımacılığı hizmetini 2021-2022 Öğretim yılında da “Az-Al Turizm”le yapmaktadır. Bireysel taşımacılık yerine kurumsal taşımacılığı deneyimlerimizden yararlanarak seçmekteyiz. Bu sistemde sorunlar yaşandığında kurum kimliğiyle sağlıklı çözüm üretmek ve takip kolaylığı mümkün olmaktadır. Öğrencilerin güvenliği için servis araçları öğrencileri okul bahçesinde indirip buradan almaktadır.

Servis şirketi okulumuzda yıllık sözleşmeli olarak, yaklaşık 30 araçla hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm bölgelerine servis hizmeti sağlanmaktadır. Araçların denetimi ve verdikleri hizmetin kalitesi “Okul Aile Birliği Servis Komisyonu” kontrolündedir.

Az-Al Turizm TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesine ve ISO 9001:2000 belgesine sahiptir.

Okulumuz öğrenci taşımacılığı hizmetini takipten sorumlu müdür yardımcısı ve servis komisyonu okul temsilcisi İpek Uzbil’dir. (iuzbil@sm.k12.tr)

Az-Al Turizm’in okulumuz servis hizmetini takip eden sorumlu kişisi; servis müdürü Caner Tüfekçi'dir. Caner Bey’e servis sorunları ve servis taşımacılığı kayıt yaptırma hizmeti için aşağıdaki telefondan ulaşabilirsiniz.


AZ-AL Turizm İletişim Bilgileri:

Kantin / Kafeterya

Belgo Gıda; okul, hastane ve üniversite kampüslerine yemek menüsü üretimi yapmak amacıyla 2011 yılında faaliyete geçmiştir. Kurulduğu tarihten itibaren, hizmet verdiği grupların sağlığını korumak için, çağa uygun üretim teknolojisi ve hijyenik ekipman desteği ile donatılmış işletmesinde, diyetisyen ve gıda mühendislerinden oluşan uzman kadrosu ve personeliyle hizmet vermektedir.

Yemek çeşitleri; Çorba, ızgara kırmızı veya beyaz et, sebzeli veya etli sulu yemek çeşitlerinden oluşan günlük menüler, salata çeşitleri, tatlı çeşitleri, meyve, vb.

Kantin çeşitleri; Sıcak-soğuk sandviç çeşitleri, tost çeşitleri, kruvasan çeşitleri, taze sıkılmış meyve suları ve yoğurt çeşitleri.

Akıllı Kart Sistemi
“Öğrenciye özel” olarak geliştirilen bu kartlar bir depozito ücreti karşılığında çıkartılacaktır. Sisteme tanımlanan kartlarının dolumunu, nakit olarak sabah ders başlamadan önce ve teneffüs saatlerinde (öğle teneffüsü hariç) yapılabilecektir. Havale /EFT yapmak isteyen velilerimizin ise açıklama kısmına; öğrenci isim, soy isim ve okul numarası bilgilerini belirtilmeleri önemle arz edilir.

Hesap Bilgileri
Hesap Adı: Belgo Gıda İşletmeleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
IBAN no: TR27 0011 1000 0000 0058 8444 90
QNB FİNANSBANK ŞİRİNEVLER ŞUBESİ

Şikayet veya tavsiyeleriniz için Belgo Gıda şirketi olarak
mail adresi: asli@belgogida.com veya eminepasali@belgogida.com