Kitaplar

2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı için gerekli kitaplar 21 Ağustos 2023 tarihinden itibaren https://saintmichel.okulsepeti.com.tr/ adresi üzerinden temin edilebilir veya listelerdeki kitapları dilediğiniz başka bir satıcıdan temin edebilirsiniz.

Okul Formaları

Okul formalarının satışı Seder Reklam tarafından yapılacaktır.On-line alım için www.sederreklam.com/smchl/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca 25 Ağustos - 08 Eylül tarihleri arasında hafta içi 09.00-16.00 saatleri arasında, Cumartesi günleri 09.00-13.00 saatleri arasında okulumuz Jeanne D'Arc salonunda satış yapılacaktır.

* 30 Ağustos resmi tatil olduğu için bu tarihte satış yapılmayacaktır.

Eğitim Teknolojileri

2014-2015 öğretim yılı itibariyle sınıflarımızda BYOD (kendi cihazını getir) yöntemi ile birebir iPad uygulamasına geçilmiştir. Bu sebeple tüm hazırlık sınıfı öğrencilerinin iPad'i olması zorunludur. Teknik gereksinimler sebebi ile 4.Nesil ve daha eski iPad veya iPad mini kullanımına izin verilmemektedir.

Okul olarak iPad 10. Nesil Wifi ve üzeri modellerin kullanılmasını öneriyoruz.

2023/2024 Eğitim yılında Apple çözüm ortağı olarak Pozitif Teknoloji firması ile çalışmaktayız.
Eğitim indirimden faydalanmak için pozitif Teknoloji firması ile iletişime geçebilir veya iPad'inizi dilediğiniz başka bir satıcıdan temin edebilirsiniz.

Öğrenciler ilan edilen günde iPad'leri ile okula gelmeden önce cihazlarının ilk kurulumunu tamamlayıp, tüm güncellemeleri yapmalıdır. Öğrenciler cihazlarının okul sistemine entegre olması için okulda bilgi işlem bölümünden yardım alabilir veya aşağıdaki yönergeleri takip ederek MDM kurulumu işlemi kendisi tamamlayabilir.